g7235-1-1024x422 Určujeme směr k bezpečnosti

Kdo jsme?

Firma Traiva s.r.o. (založena 1997) spojuje praxi bezpečnosti práce, BOZP a PO s výrobky pro bezpečnost a programy pro BOZP a PO.

Prodáváme produkty pro bezpečnost práce

Děláme poradenství pro BOZP a PO

Vyvíjíme intuitivní software pro BOZP a PO

Vyrábíme Bezpečnostní tabulky

Náš nový produkt

LOgo_male Určujeme směr k bezpečnosti

Interaktivní software pro školení v bezpečnosti práce

 Určujeme směr k bezpečnosti

Proč to děláme?

Věříme, že bezpečnost na pracovišti i mimo něj není jen zbytečná starost navíc. Bezpečné řešení tu máme především proto, aby nám život usnadnilo. Aby nám přineslo více pohody a bezstarostnosti do našeho žití.
Když se například jedeme projet na kole bez přilby, není to ve skutečnosti o starost méně, ale o starost více. Protože s přilbou můžeme být ve větším klidu. Stejně je to i se všemi dalšími produkty pro bezpečnost. 

Chceme aby naši klienti také poznali, že směr k bezpečnosti je směr k větší pohodě.

Na čem nám záleží:

 Určujeme směr k bezpečnosti

Testujeme a zkoumáme

Nechceme být jen překupníky, o produkty se zajímáme a testujeme je. Aby jste měli lepší představu o vybraných výrobcích, natočili jsme také spoustu videí.

 Určujeme směr k bezpečnosti

Prakticky a k jádru věci 

Bezpečnost nemá být jen nesmyslná hatmatilka. Na to v dnešní nemá nikdo čas ani chuť. Rádi poradíme, vysvětlíme. V našich článcích a softwaru si přečtete až překvapivě praktické a jasné informace.

 Určujeme směr k bezpečnosti

Osobní přístup až na prvním místě

Nejsme žádný korporát. Každý se u nás zná s ředitelem. Pokud budete řešit velkovýrobu tabulek, spojíme vás přímo s naší výrobou. Pokud budete mít problém se software, spojíme vás přímo s vývojářem.

 Určujeme směr k bezpečnosti

Když už svítit, tak pořádně

Záleží nám na kvalitě. Když už něco děláme, tak v tom chceme být na vysoké úrovni. Naše tabulky vydrží roky venku bez změny barev a ty svítící mají nejlepší výsledky svítivosti na trhu.

 Určujeme směr k bezpečnosti

Sklady máme plné zboží

Naprostou většinu zboží máme skladem a odesíláme druhý pracovní den. Neradi čekáme na zboží a tak stejně nechceme, aby jste na něj čekali Vy.

 Určujeme směr k bezpečnosti

Od jedné lékarníčky po tisíce tabulek

Pomáháme jak jednotlivcům, tak velkým firmám. Za čas naší existence jsme prodali tisíce lékarniček a hasicích přístrojů do aut, ale také poskytujeme tabulky a software nadnárodním společnostem

Rádi Vám předvedeme, že řešit s námi bezpečnost je:

Prozíravé

Proč čekat na to, až se nám stane nehoda, nebo až se dostaneme problémů s úřady. Myslet dopředu se vyplácí a náš software navíc umí spoustu věcí hlídat za Vás! 

Finančně výhodné

S našimi cenami se držíme proklatě nízko, přesvědčte se sami. Navíc s naším software řešením se můžete obejít bez nákladných služeb v BOZP a PO.

Dlouhodobé

Pokud se udělá řešení jen dočasné, můžeme sice na začátku ušetřit trochu času a peněz, ale poté často ve výsledku zaplatíme více za dodělávání, vyměňování a předělávání. Radši jednou a pořádně!

Chcete se od nás dozvídat více?

Výborně, můžeme Vás kontaktovat emailem, o novinkách a článcích ze světa BOZP a PO
!
Terms and Conditions checkbox is required.
Something went wrong. Please check your entries and try again.

Máme radost, Náš produkt se se objevil v celostátním vysílání:

Naše vize

Aktuálně pracujeme na informačním kanálu o bezpečnosti, můžete se těšit na články, zajímavosti, reportáže. Můžete nám také napsat, co by Vás v této oblasti zajímalo nebo můžete s námi sdílet něco z vašich zkušeností s bezpečností nejen v práci. Lze k tomu využít náš kontaktní formulář nebo email

Registrace k odběru článků, novinek a speciálních nabídek