Na cestu přece chcete vidět

 

 

 

 

 

 

 

 

Proto je tu FoggyStop

Účinně zabraňuje mlžení oken ve vašem automobilu. Instalace a údžba zabere minimum času. Chcete se dozvědět více?

Stačí posunout stránku níže!

Už žádné utírání oken hadříkem

Určitě to všichni známe, promrlýma rukama utírat ráno okno, které se stejně za chvíli zase zamlží není nic příjemného. Také čekat na odmlžení pomocí vytápění auta není žádná zábava. Navíc FoggyStop pomáhá předcházet plísním a reznutí vnitřku automobilu díky snižování vlhkosti vzduchu v automobilu.

Jednoduché použití

 

Doslova za pár vteřin je FoggyStop připraven a plně funkční ve vašem autě. Stačí jej umístit na místo, kde cirkuluje vzduch a o zbytek už se postará sám.

Funguje bez elektřiny

 

Není třeba nic zapojovat, a také není co by se pokazilo. FoggyStop pro svou funkci využívá fyzikální zákony materiálu, kterým je naplněn. Tento materiál sám vstřebává vlhkost ze vzduchu. Tím předchází mlžení oken v automobilu.

Snadná údržba

FoggyStop má na sobě senzor, který ukazuje, zda už absorboval maximum vlhkosti. V této chvíli je čas jej regenerovat pro další použití.

Regenerace v mikrovlnce

Když zčervená senzor je třeba jej regenerovat v mikrovlnce. To je hotovo během 3 minut a tento proces lze opakovat více než 100 x

Testován státní zkušebnou

Pohlcování vlhkosti výrobkem FoggyStop bylo ověřeno autorizovanou osobou 210 (státní zkušebnou), Fyzikálně technickým zkušebním ústavem, státní podnik, Ostrava. Vydrží pohlcovat vlhkost až 3 roky.

Zobrazit Protokol o zkoušce

Další výhody

Časté dotazy

Chcete se na něco zeptat?

Zadejte, prosím, Vaše jméno.
Zadejte Vaši zprávu