Naše produkty

Nejsme pouze obchodníci

Jsme také experti v oboru, výrobci, vývojáři a vynálezci.

DSC0212-1 Naše produkty

FoggyStop je odvlhčovač do automobilu, zabraňuje mlžení a zamrzání vnitřku oken, tím výrazně zvyšuje bezpečnost jízdy a samozřejmě také naši pohodu při chladných ránech.

FoggyStop

DSC1027-1024x681 Naše produkty

Upozorňují na riziko a regulují provádění činností. Jsou srozumitelné i osobám bez znalostí místního jazyka a svítí ve tmě.
Jsme největší výrobci na Moravě.

bezpečnostní tabulky

growing-office-archive-XMUL4Q3-e1542453085550-1024x683 Naše produkty

Komplexní software řešení jak řídit bezpečnost při práci, eliminovat risk a dodržovat předepsané termíny již od 990 kč.

E-BOZP systém

DSC0400 Naše produkty

Již připravené svítící barvy lze používat stejně jako běžné akrylové barvy, ať už jen k dekoraci nebo ke zlepšení orientace a bezpečnosti v noci ve vašem bytě. Nebo pro obzvláště kreativní tu máme i samotný svítící pigment.

svítící barvy a pigment

safetutor_nahled-300x255 Naše produkty

Těšte se na převratnou novinku ve školení BOZP a PO. Interaktivní software již brzy k Vašim službám. 

SafeTutor - ve vývoji

Náš sortiment dále obsahuje přes 10 000 produktů

Které jsou sice hlavně pro bezpečnost, ale tyto produkty také mohou usnadnit vaši práci a život v mnoha jiných ohledech.

Bezpečnější řešení nemusí nutně znamenat složitější, zdlouhavější a nákladnější.

g7235 Naše produkty

Pečlivý výběr

Produkty nabízené v našem e-shopu pečlivě vybíráme a testujeme. Každý výrobek musí splňovat všechny potřebné normy a předpisy.
Chcete vidět produkt před koupí na vlastní oči? Není problém! Stačí si jej vyzvednout na naší prodejně v Ostravě.

Od jedné lékárničky po tisíce tabulek

Ať už potřebujete jednu lékarničku do Vašeho osobního automobilu, nebo 1000 tabulek na zakázku pro nadnárodní firmu jsme tu pro Vás! Máme mnoho dlouhodobých velkoobchodních odběratelů a není pro nás problém se domluvit na individuální nabídce.

Zákaznická podpora

Můžete u nás počítat s odbornou a rychlou zákaznickou podporou. Rádi poradíme jak s praktickou, tak legislativní stránkou libovolného produktu. Také doporučujeme navštívit náš blog nebo youtube kanál, obojí je napěchované užitečnými informacemi.

IMG_9971a-e1556011537957 Naše produkty

Lékárničky

Lékárnička první pomoci by měla být samozřejmou součástí vybavení každého pracoviště a domácnosti. Existuje velký výběr lékárniček se vším potřebným pro ošetření nejrůznějších zranění. Proto je velmi důležité vybrat tu nejvhodnější.

Vybrat si v E-SHOPU
img.php_-e1556011417214 Naše produkty

Hasicí přístroje

Hasicí přístroje slouží především k operativnímu zdolávání požárů v počáteční fázi rozvoje. Rozdělují se na různé druhy podle hasicí látky a použitelnosti, proto je jejich správný výběr velmi důležitý.

Vybrat si v E-SHOPU
img-268x300 Naše produkty

Protiskluzové pásky

Uklouznout na kachličkách či schodech vypadá v animáku komicky, v reálu může ale jít až o život nebo o vážné zranění. Přitom stačí tak málo, jen nalepit protiskluzovou pásku.

Vybrat si v E-SHOPU
img-1-e1556011585873 Naše produkty

Atrapy monitorovacích Kamer

Snadná montáž, nízká cena, vysoká věrohodnost. To vše mají společné naše atrapy monitorovacích kamer. Sníží riziko krádeže, ale Vaše peněženka k újmě nepřijde.

Vybrat si v E-SHOPU

Jen těžko popsat celý náš sortiment v několika kategoriích. Snažíme se jej neustále rozšiřovat a nalézat nové inovativní produkty. Jsme totiž v neposlední řadě také nadšenci do oboru, protože bezpečnost práce je plná zajímavých a působivých řešení. Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz ohledně produktů pro BOZP a PO, neváhejte nás kontaktovat!