Organizer BOZP a PO
Organizer BOZP a PO Vyzkoušet Organizer BOZP a PO na 6 měsíců ZDARMA

Vyzkoušejte zdarma na 6 měsíců v plné, nijak neomezené verzi. Po zaplacení Vám tato verze i s daty zůstane, před zaplacením ji můžete zrušit kdykoli.

Podrobné informace o programu, videoprezentaceVyplňte prosím následující údaje

Přihlašovací email:

Tento email bude použit pro správce Organizeru

Celé jméno:
IČO: Pouze číslice. Pokud nemáte, ponechte prázdné
Telefon:Počet uživatelů:Zpracování osobních dat
Vyplněním Vašich osobních údajů se TRAIVA s.r.o., se sídlem Pohraniční 104, 70300 Ostrava, IČ 25380141, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Adresa, Číslo bankovního účtu, Dodací adresa, Email, Jméno, Příjmení, Telefon, 7 let od nákupu zboží. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení a doručení objednávky dodržení stanovené záruční doby. Tyto údaje dále předáváme subjektům Česká pošta, PPL s.r.o..

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email spravcegdpr@traiva.cz nebo na sídlo naší společnosti: TRAIVA s.r.o., Pohraniční 104, 70300 Ostrava. Kompletní informace o zpracování osobních údajů najdete ZDE.

Co bude následovat?

Po úspěšné registraci Vám budou na email zaslány přihlašovací údaje.
Od této doby Vám poběží 6 měsíců zcela zdarma užívání programu.

Copyright 2022 Traiva s.r.o.