Vítejte na portálu firmy Traiva
TRAIVA s.r.o. - Určujeme směr k bezpečnosti ...  Služby BOZP a PO, bezpečnostní tabulky a výrobky pro bezpečnostVážený zákazníku.

Připravili jsme pro Vás zdarma program se stále aktuálními informacemi k bezpečnosti práce a požární ochraně InfoCentrum BOZP a PO. Byl vyvinut za finanční podpory fondu SIGNUS Corporation Inc. a umožňuje automatické upozornění na nové předpisy a povinnosti ve Vámi zvoleném odvětví. Program lze stáhnout během několika vteřin, vložte prosím jen Vaše jméno a e-mail.
Vaše jméno Váš email
InfoCentrum ke stažení

Výhodou je možnost vybrat v tabulce obor činnosti, který Vás zajímá.
Po instalaci Vás klient e-BOZP vždy upozorní na nové dokumenty ve Vámi vybraném oboru činnosti, které můžete otevřít jediným kliknutím.

V našich informacích nenajdete obvyklé kopy bezobsažných vět jako v obdobných dokumentech některých firem. Naleznete zde srozumitelné informace a řešení problémů. Díky přehledným tabulkám se bezpečnost práce, práce s předpisy BOZP a PO stává jednodušší a produktivnější.

Jak systém pracuje?
V úvodní tabulce systému zatrhnete obory, které vás zajímají.

Klient BOZP a PO

Po instalaci systém sleduje novinky na serveru e-BOZP a automaticky Vás na ně upozorní bublinou s textem.

Oznamání klienta BOZP

Bublina se objeví jen jednou, ne jako jiné otravné software, které nejde mnohdy ani vypnout. Pokud nereagujete na upozornění, ikona systému jemně bliká a upozorňuje na neshlédnuté dokumenty. Dokumenty si můžete také stáhnout a upravit (jsou v MS Word).


Pro firmy a instituce, které nevyužívají služeb specializovaných firem k řešení bezpečnosti práce nebo firmy poskytující služby BOZP a PO je určen program Dokumentace BOZP a PO. Obsahuje vice než 1000 profesionálně vypracovaných dokumentů pro bezpečnost práce a požární ochranu. Vypracované Provozní bezpečnostní předpisy, rizika, OOPP, bezpečnostní pokyny, formuláře, předpisy s pravidelnou aktualizací. Vše on-line s přístupem odkudkoli.

Jednoduše vyzkoušejte zkušební verzi kliknutím zde.

Vaše produktivita i kvalita práce se s použitím programu mnohonásobně zvýší.


Dokumentace BOZP a PO

NEBO SE SLEVOU
ZA ROČNÍ PLATBU
Záruka vrácení peněz Jsme jediným dodavatelem, který ihned po vydání přepisu k bezpečnosti práce zapracuje změny s barevným odlišením do původního předpisu. Neboť.. k čemu je změna předpisu, která na 4 stranách popisuje jaký text si má člověk do původní věty vložit, a to ještě v několika různých zákonech...

Důležité změny předpisů obsahují odkaz na anotaci změn v samostatném dokumentu, obsahující i komentář. Nemusíte tedy pracně porovnávat původní text s novým. Navíc změny jsou zapracovány do původních předpisů s barevným označením změn podle data.

Rozdíl, jakým způsobem jste informováni z jiných zdrojů a z programu Dokumentace BOZP a PO je patrný u každého předpisu. Otevřete si změnu vyhlášky, zákona a nedozvíte se prakticky nic. Poté klikněte na komentář, nebo námi doplněný předpis, vyhlášku pro bezpečnost práce nebo požární ochranu ...a víte vše.

Zavolejte nám
Software:

Dokumentace BOZP a PO
Organizer BOZP a PO
Kompletní systém e-BOZP
Infocentrum BOZP

Reklamační protokol
Obchodní podmínky
Produkty:

Bezpečnostní tabulky
Hasicí přístroje
Lékárničky
Bezpečnostní pásky
Ochranné pomůcky
Výrobky pro bezpečnost

Eshopy a weby:

TRAIVA SHOP
e-SafetyShop.eu

e-BOZP
Seznam revizních techniků
FoggyStop


Zavolejte nám

TRAIVA s.r.o., Pohraniční 104, 703 00 Ostrava

Tel.: (+420) 596 123 556, 604 266 813, 739 633 471
Email: info@traiva.cz, admin@traiva.cz

Copyright 2009 - 2017 TRAIVA s.r.o. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.